Digital

Social media

2,62 miliarda użytkowników mediów społecznościowych na całym świecie. Social media marketing jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin komunikacji, popularną wśród wszystkich generacji. Jest narzędziem, które, jak żadne inne obecnie, pozwala dzielić się informacjami, produktami, usługami i wartościami naszych klientów z szeroką grupą odbiorców.

Rozwijający się social media marketing zagwarantował dodatkową przestrzeń dla social media advertising oraz wpłynął na popularyzację influencer marketingu.

Prowadzenie social media dla firm

Jako agencja komunikacyjna, w ramach działań z obszaru digital,  prowadzimy kreatywne kampanie dla naszych klientów, w ramach social media marketingu. Prowadzenie Facebooka czy obsługa instagrama, a także moderowanie profili na Twitterze, LinkedInie oraz innych mediach społecznościowych jest dla nas naturalną formą budowania wizerunku marek i dzielenia się ich sukcesami. Biorąc udział w szkoleniach, na bieżąco rozwijamy się, aby móc informować naszych klientów o bieżących trendach i narzędziach social media marketingu oraz spełniać usługi na najwyższym poziomie.

Prowadzenie fanpage dla firm

Bez względu na to czy jest to długotrwała kampania, czy pojedyncza akcja, rozpoczynamy ją odpowiedzialnie – od opracowania strategii działań w social mediach, mając na uwadze nie tylko aktualne trendy i sprzedaż produktów i usług, ale przede wszystkim potrzeby i wartości naszych klientów. W prowadzeniu facebooka i obsłudze instagrama współpracujemy przy moderowaniu profili i tworzeniu contentu, wdrażaniu i optymalizacji kampanii reklamowych. Ze względu na bogate doświadczenie w zarządzaniu kryzysowym, jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na negatywne opinie w internecie, rozwiązywać konflikty, a także zapobiegać potencjalnym kryzysom.