TY I TWOJA PRALKA

wszystko wyszło w praniu

Dotarcie do klientów docelowych poprzez współpracę z blogerami zajmującymi się różną tematyką oraz współpraca z mediami (materiały technologiczne /materiały poradnicze) <br />
Przygotowanie wartościowego contentu w Internecie i w mediach, który uwiarygodni w oczach klientów wysoką jakość i solidność pralek marki Amica.<br />
01

Wyzwanie

Dotarcie do klientów docelowych poprzez współpracę z blogerami zajmującymi się różną tematyką oraz współpraca z mediami (materiały technologiczne /materiały poradnicze)
Przygotowanie wartościowego contentu w Internecie i w mediach, który uwiarygodni w oczach klientów wysoką jakość i solidność pralek marki Amica.

02

Działania

Bardzo szeroka oferta modelowa pralek Amica została precyzyjnie dopasowana do potrzeb różnych klientów. Na potrzeby komunikacji tej przewagi wypracowaliśmy ideę - „Ty i Twoja pralka: doBRANA/doPRANA para!” i postanowiliśmy sprawdzić ją w praniu.

TY I TWOJA PRALKA1. Ekspert technolog z Amica zbadał specyficzne potrzeby blogerów pod kątem prania (Jak wyprać pluszowe zabawki? Jak wyprać buty sportowe? Jak poradzić sobie z duża ilością pranie po podróży? Jak oszczędzać na praniu?) Na podstawie odpowiedzi udzielonych przez blogerów dobrano dla nich odpowiednie pralki.

2. 10 blogerów otrzymało różne pralki Amica do testowania, a wnioski i obserwacje z użytkowania przedstawili na swoich kanałach. Ich wpisy koncentrowały się na konkretnych funkcjach pralek, pomagających im w życiu prywatnym i zawodowym: rodzicielstwie, sporcie, podróżach, pracy w branży modowej, etc.

3. W komunikacji mocno zaakcentowaliśmy, że warto pralkę dobrać do potrzeb i swojego stylu życia. W końcu musicie stanowić dopraną… dobraną parę.

4. Podjęliśmy również współpracę z WP.PL, która stworzyła 10 artykułów redakcyjnych, w których, kontekstowo przedstawiliśmy użyteczność i funkcjonalności sprzętów. Wszystkie materiały zawierały dodatkowo fachową wypowiedź eksperta Amica.

5. Portal technologicznym agdlab.pl przygotował artykuł redakcyjny opisujący poszczególne funkcje pralki Amica.

03

Efekty

88 publikacji

215 327 AVE

5 234 polubienia na Instagramie

2 714 polubienia na Facebooku

815 komentarzy