zakres

QA Communications QA Communications QA Communications

za
kres

Agencja Marketingowa & Public Relations Poznań

Jesteśmy kreatywną agencją marketingową z Poznania. Naszą specjalizacją jest PR, Reklama, poznanie celów i potrzeb Twojej firmy, ale i zrozumienie problemów z którymi się zmagasz. Z naszymi klientami budujemy strategię działania, by potem osiągać postawione cele w zakresie komunikacji, biznesu i marketingu.


Dwadzieścia lat doświadczenia


Zajmujemy się marketingiem już blisko 20 lat. Jako agencja public relations z Poznania mamy doświadczenie i specjalizujemy się w PR produktowym, PR korporacyjnym i PR kryzysowym. Nasze działania skupiają się na wzmocnieniu świadomości i wiarygodności marki oraz budowaniu jej wizerunku na rynku. Na bazie swoich dotychczasowych doświadczeń dobieramy indywidualnie najlepsze rozwiązania dla klientów w Poznaniu, łącząc różne kanały komunikacji. Działamy kompleksowo, by uzyskać jak najlepsze efekty. Nasze działania prowadzimy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konsultacji społecznych.


Rozwój marketingu online dla firm w Poznaniu


Jako agencja marketingu internetowego prowadzimy dla klientów skuteczne kampanie reklamowe. Opracowujemy strategię komunikacyjną i marketingową. Śledzimy najnowsze trendy w marketingu, by nasze działania były zawsze oparte o aktualne techniki, różne narzędzia digital marketingu i zgodne z tym, czego oczekują Twoi klienci i konsumenci.


W marketingu działamy wszechstronnie. Zadbamy o Twoje social media, zwiększając zasięg komunikacji, budując pozytywny wizerunek firmy i zaangażowanie odbiorców. Zajmiemy się stroną internetową i zorganizujemy event online.


Kompleksowe działania w ramach rozwoju strategicznego


Swoim klientom w Poznaniu proponujemy usługi z zakresu doradztwa strategicznego. Organizujemy i prowadzimy szkolenia medialne, ze skutecznej komunikacji marki w Social Mediach i warsztaty strategiczne.


Dzielimy się z innymi


Nasza agencja marketingowa to zgrany zespół specjalistów w swojej branży. Mamy wiedzę i doświadczenie, a poprzez swoje działania zdobywamy zaufanie wielu firm. Stale współpracujemy z przodującymi markami z różnych sektorów: energetycznego, motoryzacyjnego, retail, FMCG, a także galeriami handlowymi oraz sieciami sklepów convenience.


Agencja marketingowa Q&A Comms w swojej pracy kieruje się czterema głównymi wartościami: odwaga, współpraca, odpowiedzialność i szacunek. Realizowane przez nasz zespół idee są tymi, którymi warto się dzielić z innymi.


PR

Digital

Reklama

Doradztwo Strategiczne